خدمات دبیرستان

طبیعتاً هر مدرسه‌ای از جمله مدرسه ما می‌شود مجموعه‌ای از کلاس‌ و میز و نیمکت و آزمایشگاه و کتابخانه و بقیه چیزهایی که بعید می‌دانیم گفتنش در اینجا ضرورتی داشته باشد، مدرسه یعنی همین چیزها ولی نه فقط همین‌ها. پر واضح است که مدرسه هدف نیز چنین امکاناتی دارد و این مطلب نه نیاز به گفتن دارد و نه نیاز به اصطلاحاً پز دادن.

اما چیزی که خود ما به عنوان مسئولین مدرسه بر امکانات بودن آن به معنای اصلی کلمه اتفاق نظر داریم اتفاقی است که برای دانش‌ بچه‌ها در مدرسه می‌افتد. به دلیل وجود کادر حرفه‌ای و متخصص و کار بلد، فضای مدرسه فضای رشد و پیشرفت است و تمامی امکانات مدرسه چه در بعد سخت‌افزار و چه نرم‌افزار در جهت آن است که دانش‌آموز هر روزش نسبت به روز قبل بهتر شود و در انتهای این بهتر شدن‌های مداوم آن چیزی بشود که اولیاء و معلمین از آن‌ها می‌خواهند همه‌گونه امکان رشد و پیشرفت تحصیلی مهیا است. دانش‌آموز در مدرسه وقت آزاد نخواهد داشت.

اساساً چیزی که خود ما قائل به حضور پررنگ و حداکثری آن در مجموعه خود هستیم فراهم کردن فضای مناسب مطالعه و یادگیری و برنامه‌ریزی همه‌جانبه و سراسری جهت تبدیل دانش‌آموز معمولی به دانش‌آموز خوب و دانش‌آموز خوب به دانش‌آموز حرفه‌ای می‌باشد.

در فضای مدرسه ما درس خواندن ارزش است و موفقیت در دسترس، کافیست نقشه مسیری که به شما نشان می‌دهیم را دقیقاً و مو به مو طی کنید.شما هم می توانید.