مزایای انتخاب سیستم آموزشی هدف برای شما چیست ؟

جلوگیری از آشفتگی

یکی از اصلی ترین مشکلاتی که پیش روی داوطلبان جدی کنکور می باشد عدم برنامه ریزی یا چند برنامه گی می باشد.

سعی کردیم با تحلیل دقیق آزمون های سراسری و پیاده نمودن آن تحلیل ها در برنامه ریزی آموزشی خود، از ایجاد آشفتگی در روند مطالعاتی دانش آموزان جلوگیری کنیم و با ارایه برنامه مطالعاتی روزانه برای هر دانش آموز سطح این آشفتگی به صفر می رسد.

توجه به مهندسی منابع

تحلیل های دبیرستان هدف به صورت کاملاً دقیق درصد اهمیت دروس پایه و پیش را برای هر درس نشان می دهند.
با علم به این موضوع قطعاً هیچ درسی کنار گذاشته نخواهد شد و سعی خواهد شد باتوجه به وزن سؤالات هر درس، کار لازم برای کسب درصد بالا برای آن صورت بپذیرد و در نهایت با توجه به توانایی های فردی دانش آموزان این مباحث توسط پروژه مهندسی منابع خصوصی سازی خواهد شد تا در زمان موجود بهترین تنیجه را کسب کنیم.

رفع استرس

تکالیف مدرسه دقیقاً به نحوی طراحی شده اند که در عین اینکه آموزش تشریحی و مفهومی را در شما تقویت می کنند، خلاقیت شما را افزایش داده و با توجه به تدریس مفهومی و ترکیبی محور توسط اساتید همراه با ارایه برنامه مطالعاتی روزانه که تکالیف اساتید را براساس یادگیری عمقی و مفهومی بصورت سلسله مراتب تسلط روی جزوه ، تست های آموزشی، تست های تسلط ، تسط های مرور و ستاره دار مدیریت می کند از استرس و بی برنامه گی دانش آموزان در پیشروی آموزشی جلوگیری می کند.

صرفه جویی در هزینه

شما با ثبت نام در دبیرستان هدف از آموزش دروس پایه و پیش بصورت هم زمان با خدمات تیم مشاوره بهره مند خواهید شد. یعنی با پرداخت فقط یک شهریه، تمامی دروس مورد آزمون در کنکور را اعم از پایه و پیش بصورت کامل با بهترین کیفیت همراه با برنامه ریزی تخصصی مشاورین دریافت خواهید کرد و دیگر نیازی نخواهید داشت تا برای آموزش تشریحی در یک مدرسه و برای آموزش تستی و بهره مندی از مشاور در یک آموزشگاه ثبت نام کنید که بسیار این سیستم آسیب رسان است .