مقررات آموزشی

سیسـتم آموزشـی در یک نگاه

اینکه دانش آموز بداند ” چه زمانی قرار است چه چیزی یاد بگیرد ” یکی از مهمترین نکات روند یادگیری دروس می باشد. وقتی دانش آموز این زمان بندی را بداند قطعاً خواهد توانست با خیال راحت تری به مطالعه دروس خود بپردازد و ترس از دست دادن زمان دیگر جایی نخواهد داشت. ما نقطه شروع فعالیت آماده سازی برای کنکور را از نیمه تیر ماه قرار داده ایم، دقیقاً یک هفته پس از برگزاری آزمون کنکور. زمان باقیمانده تا برگزاری کنکور سال بعد فرصت بسیار مناسبی است تا دانش آموزان، مجموعه دانش درس خود را غنا بخشند.

محتوای کلاس ها

همانطور که به استحضار شما رسید سعی بر آن شده است که در نظام آموزشی دبیرستان هدف هم تست و هم تشریح توامان لحاظ شود. بدین منظور و برای به دست آوردن ضریب وزنی دروس اقدام به آنالیز سؤالات آزمون چند دوره اخیر نموده ایم. داشتن این تحلیل های قوی نه تنها باعث ارائه دید وسیع تر به دانش آموزان دبیرستان هدف جهت هر چه بهتر کردن برنامه مطالعاتی خویش می باشد، بلکه نشانگر برنامه ریزی دقیق و اشراف کامل کادر اجرایی و آموزشی دبیرستان بر روی مقوله کنکور می باشد.

2 (2)

مزایای سیستم آموزشی

با استفاده از تحلیل های آماری بدست آمده، دبیرستان هدف مدیریت نحوه ارائه دروس پایه و سال چهارم را در دست خواهد گرفت. علمی و عینی بودن تحلیل ها باعث می شود که روند آموزشی دانش آموزان فارغ از هرگونه تنش و استرس و بصورت کاملاً اصولی پی گرفته شود.

از مزایای سیستم آموزشی دبیرستان هدف بصورت کاملاً خلاصه وار به موارد زیر می توان اشاره کرد:

* جلوگیری از آشفتگی : یکی از اصلی ترین مشکلاتی که پیش روی داوطلبان جدی کنکور می باشد عدم برنامه ریزی یا چند برنامه گی می باشد. سعی کردیم با تحلیل دقیق آزمون های سراسری و پیاده نمودن آن تحلیل ها در برنامه ریزی آموزشی خود، از ایجاد آشفتگی در روند مطالعاتی دانش آموزان جلوگیری کنیم.

* توجه به ضریب وزنی هر درس : تحلیل های دبیرستان هدف به صورت کاملاً دقیق درصد اهمیت دروس پایه و پیش را برای هر درس نشان می دهند. با علم به این موضوع قطعاً هیچ درسی کنار گذاشته نخواهد شد و سعی خواهد شد با توجه به وزن سؤالات هر درس، کار لازم برای کسب درصد بالا برای آن صورت بپذیرد.

*صرفه جویی در هزینه : شما با ثبت نام در دبیرستان هدف از آموزش دروس پایه و پیش بصورت هم زمان استفاده خواهید نمود. یعنی با پرداخت فقط یک شهریه، تمامی دروس مورد آزمون در کنکور را اعم از پایه و پیش بصورت کامل و بهترین کیفیت دریافت خواهید کرد و دیگر نیازی نخواهید داشت تا برای آموزش تشریحی در یک مدرسه و برای آموزش تستی در یک آموزشگاه ثبت نام کنید.

* رفع استرس : تکالیف مدرسه دقیقاً به نحوی طراحی شده اند که در عین اینکه آموزش تشریحی را در شما تقویت میکنند، بلکه میزان یادگیری تستی شما را بیشتر خواهد کرد.