کارنامه هدف

گرفتن رتبه خوب در آزمون کنکور با عملکرد مدرسه و عملکرد داوطلب رابطه مستقیم دارد.این دو عامل باید در کنار هم باشند تا اثربخشی لازم را داشته باشند و حضور یکی بدون حضور دیگری قطعاً کارا نخواهد بود.
در اینجا می‌خواهیم آمار و اسامی تعدادی از قبولی‌های کنکور سال گذشته مدرسه را برای بیان نمودن عملکرد آموزشی خود به مصداق “مشت نمونه خروار” ارائه دهیم. سعی کرده‌ایم که به دلیل محدودیت‌های موجود در تهیه این دفترچه فقط نام آن دسته از داوطلبانی را بیاوریم که یا در رشته خوبی پذیرفته شده‌اند و یا در دانشگاهی خوب و یا هر دو!
(البته تقسیم رشته‌ها و شهرهای مختلف به ذات امری است غیر علمی چرا که هر رشته و هر شهری متقاضیان خاص خود را دارد، اینجا ما بیشتر روی اقبال داوطلبان به رشته/شهری تقسیم‌بندی را انجام داده‌ایم و نه چیز دیگر)
نکته مهمی که پس ازدیدن نام‌ها و رشته‌‌شهرهای قبولی داوطلبان باید به آن توجه کنید این است که با دیدن این نتایج این احساس در شما بوجود نیاید که ثبت‌نام در مدرسه به تنهایی برابر است با قبولی در دانشگاه و رشته موردنظر. حضور یک مدرسه خوب نیمی از مسیر است. نیمه دیگر مسیر بستگی به تلاش و همت خود شما دارد. اما این تضمین را به شما می‌دهیم که اگر تمامی مواردی که مجموعه دبیران و مشاوران مدرسه به شما ارائه داده و از شما می‌خواهند را دقیقاً و مو به مو انجام بدهید، موفقیت چندان دور از دسترس شما نیست و قطعاً در شهر و رشته موردنظرتان پذیرفته خواهید شد.