کلاسهای جمع بندی

پروژه دوران جمع‌بندی (  اردیبهشت ماه) “پروژه ویژه یک”

پس از به پایان رساندن کلیه مطالب درسی پایه و پیش‌دانشگاهی در اواخر فروردین‌ماه، دانش‌آموزان می‌بایست در اردیبهشت‌ماه طی برنامه از پیش تعیین شده جمع‌بندی بپردازند که اساتید در این دوران به مرور خواهند پرداخت و به حل تست ها و تحلیل کنکورهای سال های گذشته می پردازند.از دیدگاه کارشناسی و مشاوره‌ای خوب درس خواندن در طول سال یک طرف قضیه است و طرف دیگر آن جمع‌بندی کلیه دروس در اردیبهشت ماه است که این جمع بندی با توجه به پروسه مهندسی منابع باعث می شود که از دانسته های دانش آموز بیشترین بهره برداری برای دست یابی به بهترین رتبه صورت پذیرد. به طور قطع دبیرستان هدف از معدود مراکزی است که پس از به پایان رساندن مطالب درسی دانش‌آموزان در اواخر فروردین ماه نه تنها دانش‌آموزان را رها نمی‌کند بلکه اقدام به جمع‌بندی کلیه دروس در اردیبهشت‌ماه زیر نظر مشاورین همراه با مهندسی منابع انجام می پذیرد که این امر یکی از بارزترین تفاوت‌های این مدرسه با دیگر مدارس می‌باشد. این موضوع نه تنها باعث دوره کردن کلیه دروس می شود بلکه دانش‌آموزان را از لحاظ روحی و روانی در شرایط بسیار مناسبی قرار می‌دهد.

جمع‌بندی و دوره کردن کلیه مطالب در اردیبهشت‌ماه یکی از بارزترین ویژگی‌های دبیرستان هدف نسبت به سایر مدارس می‌باشد.


پروژه دوران جمع‌بندی (  اردیبهشت ماه) “پروژه ویژه دو”

یکی دیگر از بارزترین ویژگی‌های آموزشی دبیرستان هدف
دوره‌های ویژه برای دانش‌آموزان رتبه‌های برتر می‌باشد که در هیچ مدرسه ای انجام نمی‌پذیرد.

• آیا تا به حال به این فکر کرده اید که دانش آموزان برتر در ۲ ماه پایانی قبل از برگزاری کنکور چه برنامه ای باید داشته باشند؟
• آیا این افراد آنقدر در طول سال تحصیلی متفاوت می باشند که کار متفاوتی بر روی آن ها انجام شود؟
• آیا مشاورین بر این نظر هستند که این دانش آموزان را به صورت مجزا مورد برنامه ریزی قرار دهند؟
• آیا مدارس تا به حال به این فکر افتاده اند که برنامه های ویژه ای برای این گونه افراد داشته باشند؟
• آیا از این دانش آموزان می شود رتبه های تک رقمی، دو رقمی و سه رقمی به دست آورد؟
• آیا این دسته از دانش آموزان نیاز به کلاس های خاص و ویژه ای دارند؟ اگر دارند این کلاس ها باید چگونه باشد؟
“فوت کوزه گری” شاید تا به حال خیلی زیاد این جمله را شنیده باشید؛ میگن در هر شغلی، کننده آن شغل بر اساس تجربیات زیاد به مرحله ای از تبحر رسیده است که به اصطلاح می گویند فوت کوزه گری آن را می داند. مسئولین و مشاورین دبیرستان هدف پس از کسب تجربه لازم در سال های متمادی اقدام به برگزاری دوره های کاملاً تخصصی در ۲ ماه آخر ویژه دانش آموزان رتبه های برتر می نماید، که این دوره ها به دلیل موفقیت بی نظیر آن طوری مورد استقبال قرار گرفته که مدیران مدارس رتبه های برتر خود را به این دوره ها معرفی می نمایند. در این دوره ها برترین اساتید کنکور طی ساعت ها مطالعه جزوه منحصر به فردی را آماده می سازند و بر روی این دانش آموزان کار می کنند. نمی خواهیم بیشتر از این توضیح بدهیم که هر ساله در این دوره ها چه اتفاقات خاص و رقابت منحصر بفردی می افتد. چون خیلی از مدارس علاقمند هستند که برنامه این کلاس ویژه به اصطلاح فوت کوزه گری دبیرستان هدف را بدانند.

واقعاً این دوره از کم نظیرترین دوره های آموزشی دبیرستان هدف می باشد که به جرات می توان قسم خورد که نمونه مشابه ندارد.